Ref: ROC383
2 slaapkamer vrijstaand te koop
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875
€145,000 + Belasting








































































Omschrijving Eigendom
VRIJSTAANDE VILLA met privé ZWEMBAD van 10x4m2 met jacuzzi. 2 dubbele slaapkamers. 2 badkamers (1 EN-SUITE). Beveiligingsroosters en horren. Verhoogd TERRAS aan het zwembad. Solarium op het dak met pergola, berging en weids uitzicht. AIRCONDITIONING. Haard. GEMEUBILEERD. LOOPafstand tot de GOLFCURSUS.
Een op het zuidwesten gelegen HOEKPERCEEL vrijstaande Rosa-stijl villa met terras over de volle lengte met uitzicht op de bergen en privézwembad op een rustige locatie, op loopafstand van de golfbaan en de golfclub enz.
Aan de voorzijde leidt een trap naar het mooie open zonneterras. De voordeur leidt naar de grote ruime woonkamer met een plafondventilator en een open haard. Omdat dit een dubbele kamer is, is er veel natuurlijke lichtinval. De eetkamer is voorzien van airconditioning en een plafondventilator.
De keuken is goed geproportioneerd en wordt geleverd met veel kastruimte en werkbladen. Alle witgoed is inbegrepen. Er is een dienende boog naar het eetgedeelte.
Vervolgens hebben we de doucheruimte / gastentoilet die ook dienst doet als handige bijkeuken. Tegenover de doucheruimte is een tweepersoonsslaapkamer met een ingebouwde kledingkast en een plafondventilator. De master suite heeft vrijstaande kasten, airconditioning, een plafondventilator en een eigen badkamer met complete badkamermeubels.
Vanaf de achterkant van het huis zijn er trappen die leiden naar het grote zonneterras met uitzicht op het zwembad en de bergen. Hier is er een pergola, ingebouwde opslag met elektrische punten en een prachtig uitzicht over de verreikende bergen.
De perceelgrootte is 400M2 en heeft verhoogde muren en voertuigpoorten met toegang voor off-road parking. Er is een houtopslag en een stenen opslagruimte. De buitenruimte is aangelegd met siergrind, maar het zwembad is betegeld voor weinig onderhoud en heeft kunstgras eromheen. Er is een heel mooi 10x4m zwembad met jacuzzi en veel buitenruimte om te genieten van het leven in de buitenlucht en om te genieten van de Spaanse zon.
Camposol profiteert van twee commerciële centra, beide met een verscheidenheid aan lokale voorzieningen en is een gemakkelijke 15 minuten rijden naar de prachtige stranden van de Middellandse Zee en de prachtige jachthaven van Puerto de Mazarron. De internationale luchthaven van Murcia (Corvera) ligt op minder dan 30 minuten rijden en de luchthaven van Alicante ligt op ongeveer 1 uur rijden.
Snelle Opsomming
Prijs | €145,000 + Belasting |
Oppervlakte eigendom | 400 m2 |
Slaapkamers | 2 |
Badkamers | 2 |
ID eigendom | ROC383 |
Gebouwde oppervlakte | 73 |
Toestand | Te Koop |
Eigendom | Vrijstaande Villa |
KENMERKEN
Zwembad beschikbaar
Parkeergelegenheid beschikbaar
Internet beschikbaar
Tuin beschikbaar
Gemeubileerde woning
Airconditioning beschikbaar
Verwarming beschikbaar
Terras beschikbaar
Golfbaan in de buurt
Kitchen Equipped
SecuritUitgeruste keukeni>
Bubbelbad
Solarium beschikbaar
Eigen badkamer beschikbaar
Woning op de kaart
Recent toegevoegde eigenschappen
We hebben eigendommen in deze gebieden. Bekijk een lijst met recent toegevoegde eigendommen.
2 Bedroom Duplex-Apartment For Sale | PDM184
Puerto de Mazarrón Murcia Spain 30860
2 slaapkamer rijtjeshuis te koop | CLAD419
Camposol Mazarrón Murcia Spain 30875
Vrijstaande woning met 5 slaapkamers te koop | NED606i
Camposol Mazarrón Murcia Spain 30875
2 Bedroom Terraced For Sale | CLAC418
Camposol Mazarrón Murcia Spain 30875
Vrijstaande woning met 3 slaapkamers te koop | NED605
Camposol Murcia Spain 30875
2 slaapkamer villa te koop | CLAC417
Camposol Mazarrón Murcia Spain 30875